Zahradní židle LIO — plast, imitace ratanu, antracit

Plastová židle LIO najde své využití v domácnosti, na zahrádce i balkónech. Zároveň díky svému jemnému a propracovanému designu skvěle vypadá.... více informací »
Zahradní židle LIO — plast
Značka: Kup Židle
479 Kč
Ověřit dostupnost
Plastová židle LIO najde své využití v domácnosti, na zahrádce i balkónech. Zároveň díky svému jemnému a propracovanému designu skvěle vypadá....

Plastová židle LIO najde své využití v domácnosti, na zahrádce i balkónech. Zároveň díky svému jemnému a propracovanému designu skvěle vypadá. Plastová židle je v barevném provedení antracit. Záruka 24 měsíců. Nosnost 110 kg.
Parametry:
Šířka: 58 cmHloubka: 56 cmVýška: 94 cmUnikátní kus Zahradní židle LIO — plast, imitace ratanu, antracit lze získat rovnou tady u nás ve známé kategorii zahrada. Připravili jsme oblíbené výrobky z této oblíbené kategorie za báječnou cenu. Máme toho více, máme v nabídce také další kvalitní kousky od výrobce Kup Židle. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Kup Židle vám může nabídnout kvalitní výrobky

Tento exkluzivní kousek Zahradní židle LIO — plast, imitace ratanu, antracit od značky s dobrým jménem Kup Židle je dostupný aktuálně na webu v akci! Nabídky již od 479 Kč.