ADK Trade s.r.o. Kancelářské křeslo ADK Soft, bílá

Kancelářské křeslo ADK Soft, bílá Trávíte sezením na židli většinu svého dne? Už vás nebaví bolavá a unavená záda? Tak to je kancelářské... více informací »
ADK Trade s.r.o. Kancelářské křeslo ADK Soft
3 695 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo ADK Soft, bílá Trávíte sezením na židli většinu svého dne? Už vás nebaví bolavá a unavená záda? Tak to je kancelářské...

Kancelářské křeslo ADK Soft, bílá Trávíte sezením na židli většinu svého dne? Už vás nebaví bolavá a unavená záda? Tak to je kancelářské křeslo ADK Soft tím pravým pro Vás. Kancelářské křeslo ADK Soft přináší díky použitým materiálům extrémní pohodlí, které Vám zpříjemní několika hodinové sezení bez obav z bolesti zad. Mimo pohodlí, přináší kancelářské křeslo ADK Soft také moderní a elegantní vzhled, díky kterému se stane dominantou každé kanceláře či pracovny. To vše navíc za velmi příjemnou cenu. … Nejprodávanější produkt ADK Trade s.r.o. Kancelářské křeslo ADK Soft, lze získat bez problémů tu v sekci židle do kanceláře. Mrkněte na ještě další zboží z této oblíbené kategorie za výhodnou cenu!

Tento diskontní produkt ADK Trade s.r.o. Kancelářské křeslo ADK Soft, bílá od společnosti ADK Trade s.r.o. jednoduše získáte tady skutečně výhodně. Akční cena již od 3 695 Kč.