Antares Konferenční židle Aoki Alu PC

Konferenční židle Aoki Alu PC Konferenční židle Aoki Alu PC je židle s vysokou variabilitou. Díky tomu je vhodná pro... více informací »
Antares Konferenční židle Aoki Alu PC
Značka: Antares
4 390 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční židle Aoki Alu PC Konferenční židle Aoki Alu PC je židle s vysokou variabilitou. Díky tomu je vhodná pro...

Konferenční židle Aoki Alu PC Konferenční židle Aoki Alu PC je židle s vysokou variabilitou. Díky tomu je vhodná pro multifunkční prostory, a lze ji využít v kongresových sálech, zasedacích místnostech nebo i ve školících centrech. Židle Aoki Alu PC poskytne praktické sezení provedené ve skromném materiálovém provedení, které však díky svému okatému designu vynikne v každém prostoru. Základ židle tvoří plastová skořepina. Použitý plast je pevný, odolný a stabilní, a díky tomu je ideálním materiálem pro…
Oblíbený a kvalitní produkt Antares Konferenční židle Aoki Alu PC je k získání bezprostředně na stránkách umístěný v kategorii konferenční a jednací židle! Nyní si můžete koupit parádní produkty ve zmíněné sekci na pár kliknutí!

Zlevněný produkt Antares Konferenční židle Aoki Alu PC originál od výrobce Antares jednoduše seženete nyní za výprodejovou cenu! Cena od 4 390 Kč.