Antares Konferenční židle Titan

Konferenční židle Titan Konferenční židle Titan je ideální volbou sezení při dlouhých jednáních či konferencích. Díky polstrování,... více informací »
Antares Konferenční židle Titan
Značka: Antares
8 390 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční židle Titan Konferenční židle Titan je ideální volbou sezení při dlouhých jednáních či konferencích. Díky polstrování,...

Konferenční židle Titan Konferenční židle Titan je ideální volbou sezení při dlouhých jednáních či konferencích. Díky polstrování, čalounění a ergonomickým prvkům vám poskytne komfort a uleví bederní oblasti zad. Je navíc vyrobena ve velice nadčasovém, minimalistickém elegantním designu. Konferenční židle Titan je tedy spolehlivou kombinací praktického s pohledným. Sedák i opěrák židle Titan jsou velmi bohatě polstrovány studenou pěnou. Tento materiál má vynikající elastické a plastické schopnosti,…
Tento velmi žádaný výrobek je k získání bez obtíží tady na webu v oblíbené sekci konferenční a jednací židle! Pořiďte si akční produkty ze zmíněné sekce za super ceny! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce také více skvělých produktů od dodavatele Antares. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní výrobek Antares Konferenční židle Titan od odblíbeného výrobce Antares snadno můžete získat u nás nyní za akční cenu. Nabídky již od 8 390 Kč.