Global Income s.c. Kancelářská židle Nostro Plus, šedá

Kancelářská židle Nostro Plus, šedá Kancelářská židle Nostro Plus přináší estetičnost, efektivnost i praktičnost. Na celé... více informací »
Global Income s.c. Kancelářská židle Nostro Plus
4 190 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Nostro Plus, šedá Kancelářská židle Nostro Plus přináší estetičnost, efektivnost i praktičnost. Na celé...

Kancelářská židle Nostro Plus, šedá Kancelářská židle Nostro Plus přináší estetičnost, efektivnost i praktičnost. Na celé konstrukci židle Nostro Plus je vidět její jasná inspirace v modernismu. Židle se tak díky svému inovativnímu designu hodí do pracoven, ale i do open space kanceláří. Kancelářská židle Nostro tak jednoduše spojuje ergonomické principy se stylem a kvalitou, což otevírá nové možnosti ve vybavení kanceláří. Kancelářská židle Nostro Plus se vymyká tradičnímu nudnému černému vzhledu…Velmi prodávaný produkt máte možnost najít jednoduše tady a teď na našem webu zařazený v rubrice židle do kanceláře! Mrkněte na oblíbené produkty z této oblíbené kategorie za super ceny.

Kvalitní a oblíbený výrobek Global Income s.c. Kancelářská židle Nostro Plus, šedá od odblíbeného výrobce Global Income s.c. je k sehnání právě teď v naší nabídce skutečně levně. Nyní pořídíte za 4 190 Kč.