Halmar Barová židle H-15, šedá

Barová židle H-15, šedá Barová židle H-15 je moderní sedací nábytek. Tato barová židle má robustní a velmi stabilní rám.... více informací »
Halmar Barová židle H-15
Značka: Halmar
1 690 Kč
Ověřit dostupnost
Barová židle H-15, šedá Barová židle H-15 je moderní sedací nábytek. Tato barová židle má robustní a velmi stabilní rám....

Barová židle H-15, šedá Barová židle H-15 je moderní sedací nábytek. Tato barová židle má robustní a velmi stabilní rám. Elegantní chromování doplňuje její moderní vzhled. Židle vyniká kruhovými tvary, kruhový sedák spojený s kruhovým opěrákem, kruhová opěrka nohou a kruhová základna podnože. Sedací část je čalouněná kvalitní eko kůží šedé barvy. Opěrák zad je prodloužen, tudíž může sloužit i jako opěrka rukou. Židle má též plynový píst, který poskytuje výškové nastavení židle mezi 80-102 cm. Židle je…
Designový produkt Halmar Barová židle H-15, šedá lze získat teď tu na webu v rubrice barové židle a stoličky! Nyní koupíte zcela nové kusy z této známé sekce ve výprodejové akci. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Halmar svým zákazníkům nabízí skvělý sortiment Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Kvalitní a žádaný produkt Halmar Barová židle H-15, šedá originál od značky Halmar snadno naleznete tady a teď právě v akci. Akční cena již od 1 690 Kč.