Halmar Dětská židle Matrix, černá/tyrkysová

Dětská židle Matrix, černá/tyrkysová Dětská židle Matrix moderního designu, která se hodí nejen do dětských pokojíků, ale... více informací »
Halmar Dětská židle Matrix
Značka: Halmar
1 690 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle Matrix, černá/tyrkysová Dětská židle Matrix moderního designu, která se hodí nejen do dětských pokojíků, ale...

Dětská židle Matrix, černá/tyrkysová Dětská židle Matrix moderního designu, která se hodí nejen do dětských pokojíků, ale lze také využít i v ordinacích, kancelářích či pracovnách. Provedení sedací části je velice rafinované, jelikož jsou k čalounění použity dva materiály. K čalounění vnitřní strany je použita kvalitní tkanina, která je pro nevšední vzhled po celém svém rozsahu prošita. K čalounění vnější strany sedací části, je pak použita vzdušná eko kůže, která garantuje solidní pevnost a odolnost… Tento oblíbený produkt můžete pořídit rovnou tu na našich stránkách umístěný v kategorii dětské židle a stoly! Získejte skvělé produkty ze zmíněné kategorie jednoduše online! U zákazníků oblíbená značka Halmar vám představuje top zboží. Podívejte se sami.

Designový kus Halmar Dětská židle Matrix, černá/tyrkysová s osvědčenou značkou Halmar snadno můžete pořídit zde opravdu levně! V akci od 1 690 Kč.