Halmar Jídelní stůl PASCAL, bílý/černý

Jídelní stůl PASCAL Jídelní stůl PASCAL je velmi moderní stůl s industriálními prvky. Na výrobu stolu jsou použity velmi kvalitní a prvotřídní... více informací »
Halmar Jídelní stůl PASCAL
Značka: Halmar
7 790 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl PASCAL Jídelní stůl PASCAL je velmi moderní stůl s industriálními prvky. Na výrobu stolu jsou použity velmi kvalitní a prvotřídní...

Jídelní stůl PASCAL Jídelní stůl PASCAL je velmi moderní stůl s industriálními prvky. Na výrobu stolu jsou použity velmi kvalitní a prvotřídní materiály, které umožňují stolu dlouhou životnost a odolnost vůči poškození. Stůl poskytne prostor až šestičlenné rodině, které dopřeje trávení společných chvil. Z naší široké nabídky, si můžete také vybrat jídelní židle a vytvořit si tak stylový jídelní set, který do Vaší domácnosti vnese špetku industriálna a modernosti. Příjemný nenásilný kontrast je vytvořen…
Velmi oblíbený produkt můžete koupit pohodlně tu na našich stránkách v kategorii stoly do jídelny. Vyhledejte si jiné zboží z této známé sekce za báječnou cenu!

Exkluzivní výrobek Halmar Jídelní stůl PASCAL, bílý/černý od známé společnosti Halmar pořídíte na našich stránkách za akční cenu. Nyní za akční cenu 7 790 Kč.