Halmar Jídelní stůl Seweryn, bílý

Jídelní stůl Seweryn, bílý Jídelní stůl Seweryn sází na jednoduchý a přitom elegantní styl. Představuje kombinaci příjemného designu a dřeva.... více informací »
Halmar Jídelní stůl Seweryn
Značka: Halmar
6 890 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl Seweryn, bílý Jídelní stůl Seweryn sází na jednoduchý a přitom elegantní styl. Představuje kombinaci příjemného designu a dřeva....

Jídelní stůl Seweryn, bílý Jídelní stůl Seweryn sází na jednoduchý a přitom elegantní styl. Představuje kombinaci příjemného designu a dřeva. Desku stolu lze rozložit do délky až 300 cm, což Vám zaručí dostatečný prostor jak pro pořádání večeří, tak rodinných oslav nebo společenských setkání. Díky svému provedení se stůl hodí do všech tradičních i moderních domácností, kuchyní, jídelen nebo restaurací. Rozkladatelná deska stolu je tvořena z laminovaného MDF v bílém provedení, hrany desky jsou navíc…Kvalitní a žádaný kousek jde nakoupit bez problémů tady na webu umístěný v sekci stoly do jídelny. Máme pro vás jiné produkty z této známé kategorie za výborné peníze!

Oblíbený kus Halmar Jídelní stůl Seweryn, bílý od top výrobce Halmar najdete zde teď právě skutečně levně! Nyní pořídíte jen za 6 890 Kč.