Halmar Jídelní stůl TRAX, černý/kouřové sklo

Jídelní stůl TRAX je velice jednoduchý, přesto originální stůl, který Vás určitě uchvátí. Na výrobu desky stolu bylo... více informací »
Halmar Jídelní stůl TRAX
Značka: Halmar
2 990 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl TRAX je velice jednoduchý, přesto originální stůl, který Vás určitě uchvátí. Na výrobu desky stolu bylo...

Jídelní stůl TRAX je velice jednoduchý, přesto originální stůl, který Vás určitě uchvátí. Na výrobu desky stolu bylo použito kvalitní sklo v kouřovém provedení, toto provedení je zvoleno především kvůli jeho eleganci. Podnož stolu je poté vyrobena z černé malované práškované oceli a je ozvláštněna příčkou z masivního dřeva. Tato podnož je také pevně připevněna k desce stolu, tudíž je velmi stabilní a bezpečná. Minimalistické provedení v kombinaci se zajímavými materiály, dělá z jídelního stolu TRAX kus…Zcela unikátní výrobek jde nakoupit aktuálně tu na stránkách v oblíbené rubrice stoly do jídelny! Vyhledejte si parádní kousky ve zmíněné sekci z pohodlí domova! Přední dodavatel Halmar pro své zákazníky prodává prvotřídní zboží

Kvalitní a levný výrobek Halmar Jídelní stůl TRAX, černý/kouřové sklo originál od výrobce Halmar jednoduše seženete nyní za výhodnou cenu. Akční ceny již od 2 990 Kč.