Halmar Kancelářská židle Pop, zelená

Kancelářská židle Pop, zelená Univerzální, ale přesto elegantní kancelářská židle Pop je vhodným řešením pro lidi, kteří... více informací »
Halmar Kancelářská židle Pop
Značka: Halmar
7 190 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Pop, zelená Univerzální, ale přesto elegantní kancelářská židle Pop je vhodným řešením pro lidi, kteří...

Kancelářská židle Pop, zelená Univerzální, ale přesto elegantní kancelářská židle Pop je vhodným řešením pro lidi, kteří oceňují přizpůsobení, vysokou mobilitu, pohodlí a vynikající kvalitu, a to vše za dostupnou cenu. Ergonomická židle Pop splňuje žádané standardy, a proto nadchne i zákazníky s vyššími požadavky, a stane se pro ně správnou volbou vybavení do jejich kanceláře. Pohodlí židle je mimo široké spektrum nastavení, zajištěno příjemným čalouněním. Jak opěrák, tak sedák židle jsou potaženy… Exkluzivní výrobek jde nakoupit jednoduše na webu v populární rubrice židle do kanceláře! Nyní si můžete koupit jiné produkty z této oblíbené sekce za akční cenu! Významná značka Halmar pro vás připravuje vysoce kvalitní produkty. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na další kvalitní produkty od dodavatele Halmar. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený produkt Halmar Kancelářská židle Pop, zelená od výrobce Halmar jednoduše získáte nyní ve slevě! Akční ceny od 7 190 Kč.