Halmar Komoda Lima 3, dub sonoma/bílá

Komoda Lima 3, dub sonoma/bílá Kancelářský nábytek by měl být vybírán velmi pečlivě. V práci trávíme několik hodin denně, proto bychom měli... více informací »
Halmar Komoda Lima 3
Značka: Halmar
2 290 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda Lima 3, dub sonoma/bílá Kancelářský nábytek by měl být vybírán velmi pečlivě. V práci trávíme několik hodin denně, proto bychom měli...

Komoda Lima 3, dub sonoma/bílá Kancelářský nábytek by měl být vybírán velmi pečlivě. V práci trávíme několik hodin denně, proto bychom měli být obklopeny komfortem a jednoduchostí. Komoda Lima 3 nabízí uspořádanost, efektivitu a čistotu celé kanceláře. Tento výroben je vhodný do jakékoliv typu prostoru, a to díky jednoduchému stylu. Celá komoda Lima 3 je vyrobena z laminované dřevotřísky a to konkrétně v bílém dekoru a v dekoru dub sonoma. Laminovaná dřevotříska se značí svojí praktičností, odolností a…
Super produkt Halmar Komoda Lima 3, dub sonoma/bílá je k získání již dnes tu na stránkách umístěný v sekci komody. Nyní si můžete vybrat ještě jiné zboží z této populární rubriky za rozumné peníze!

Vynikající výrobek Halmar Komoda Lima 3, dub sonoma/bílá od populární značky Halmar jednoduše pořídíte tady teď téměř zdarma. Právě teď jen za 2 290 Kč.