Halmar Obdélníková komoda Lima 1, bílá

Obdélníková komoda Lima 1, bílá Jednoduchost a praktičnost to jsou dvě slova, které se Vám při prvním pohledu na komodu Lima 1. Jedná se o komodu... více informací »
Halmar Obdélníková komoda Lima 1
Značka: Halmar
2 090 Kč
Ověřit dostupnost
Obdélníková komoda Lima 1, bílá Jednoduchost a praktičnost to jsou dvě slova, které se Vám při prvním pohledu na komodu Lima 1. Jedná se o komodu...

Obdélníková komoda Lima 1, bílá Jednoduchost a praktičnost to jsou dvě slova, které se Vám při prvním pohledu na komodu Lima 1. Jedná se o komodu obdélníkového tvaru, která je velmi minimalistická, a proto krásně pasuje do jakéhokoliv interiéru. Zvýrazní a povznese čistotu a eleganci komody Lima 1 v každém prostoru. Celá komoda Lima 1 je vyrobena z laminované dřevotřísky a to konkrétně v bílém provedení. Laminovaná dřevotříska se značí svojí praktičností, jemností a nízkou hmotností, ale také se velmi…Často hledaný kus Halmar Obdélníková komoda Lima 1, máte možnost koupit snadno tady na stránkách zařazený v kategorii komody. Podívejte se na ostatní produkty z naší rubriky za super cenu! Populární dodavatel Halmar vám představuje velmi kvalitní výrobky Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce však také další skvělé kousky od značky Halmar. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější výrobek Halmar Obdélníková komoda Lima 1, bílá od známé společnosti Halmar naleznete právě levně! Právě teď jen za 2 090 Kč.