Konferenční stolek LASTRICO – ocel, teraco

Krásný stolek LASTRICO s kulatou deskou o průměru 50 cm je vyrobený z oceli a materiálu teraco, který dodává stolku jedinečný... více informací »
Konferenční stolek LASTRICO – ocel
Značka: Kup Židle
1 490 Kč
Ověřit dostupnost
Krásný stolek LASTRICO s kulatou deskou o průměru 50 cm je vyrobený z oceli a materiálu teraco, který dodává stolku jedinečný...

Krásný stolek LASTRICO s kulatou deskou o průměru 50 cm je vyrobený z oceli a materiálu teraco, který dodává stolku jedinečný vzhled. Stabilní konstrukce se skládá se ze čtyř nohou spojených do základny. Stůl LASTRICO se bude skvěle hodit do loftu nebo moderního obývacího pokoje. Prezentovaný kus nábytku dobře poslouží i jako pomocný stolek, na který můžeme umístit rostliny nebo dekorace podtrhující styl interiéru. 
Rozměry:
– průměr 50 cm
– výška 40 cm
Materiál:
– teraco (směs cementu, ušlechtilých kamenných drtí a barviv používaná v k tvorbě povrchů imitujících kámen)
– ocel s práškovým nástřikem
Tento nejprodávanější kousek Konferenční stolek LASTRICO – ocel, je dostupný jednoduše tu na našem webu v rubrice stolky do obýváku. Získejte ještě jiné kousky ve zmíněné kategorii za extra cenu!

Ve slevě výrobek Konferenční stolek LASTRICO – ocel, teraco od našeho předního výrobce Kup Židle jde koupit zde teď za výhodnou cenu! Teď v akci 1 490 Kč.