PC stůl VIRED velký – bílý lak, masiv borovice

Počítačový stůl v klasickém provedení, který dobře poslouží v pracovně i kanceláři. Díky materiálu v podobě masivu borovice máte jistotu, že... více informací »
PC stůl VIRED velký – bílý lak
Značka: Kup Židle
3 999 Kč
Ověřit dostupnost
Počítačový stůl v klasickém provedení, který dobře poslouží v pracovně i kanceláři. Díky materiálu v podobě masivu borovice máte jistotu, že...

Počítačový stůl v klasickém provedení, který dobře poslouží v pracovně i kanceláři. Díky materiálu v podobě masivu borovice máte jistotu, že stůl vydrží dlouhá léta. Lakované provedení se 3 zásuvkami s kovovými pojezdy a skříňskou s dvířky. 
Parametry:

rozměry [cm]
144 × 54 × 73 (š x h x v)

Baleno
KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 56 × 9 × 145 cm)

Hmotnost
29 kg

Povedený kousek můžete nakoupit pohodlně tady na stránkách v populární sekci kancelářské psací stoly! Mrkněte na vyjímečné produkty z naší kategorie za super peníze. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od výrobce Kup Židle. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný výrobek PC stůl VIRED velký – bílý lak, masiv borovice od známé společnosti Kup Židle snadno získáte tady teď právě ve slevě! Ceny od 3 999 Kč.