Konferenční stolek na kolečkách MONADO — bílá/sklo

Úžasný konferenční stolek Monado moderního stylu s překrásnými oblými tvary bude ozdobou Vaší domácnosti. Kostra stolu je z MDF o tloušťce 4 cm v bílém vysokém lesku s 8 mm tlustou tvrzenou skleněnou policí a se čtyřmi plastovými kolečky. Díky svému designu a odkládacímu prostoru se stane dobrým parťákem.
Parametry:

Šířka (cm):
90

Hloubka (cm):
60

Výška (cm):
40

Tloušťka desky:
4 cm

Tvar desky:
Obdélník

Typ podnože:
Centrální

Kolečka:
Pojezd

Materiál kostry:
MDFSklo

Materiál desky:
MDF

Dekor:
Lesk

Styl:
Moderní

Barva:
Bílá

Konferenční stolek na kolečkách PULSANTE — chrom

Moderní konferenční stolek s elegantními strohými tvary bude skvělou ozdobou Vaší domácnosti. Kostra stolku je z MDF a je lakovaná bílou barvou ve vysokém lesku. Vrchní deska a přihrádka je podpírána podpěrami s chromovou úpravou. Tloušťka desky jsou 4 cm. Stolek je vybaven čtyřmi plastovými kolečky.
Parametry produktu:Šířka (cm): 115Hloubka (cm): 60Výška (cm): 45Kolečka: PojezdTyp podnože: CentrálníTvar desky: ObdélníkMateriál kostry: MDFMateriál desky: MDFDekor: ChromLeskStyl: ModerníBarva: BíláDemontované: Ano

Konferenční stolek na kolečkách TONDO – sklo

Úžasný konferenční stolek moderního stylu s překrásnými oblými tvary bude ozdobou Vaší domácnosti. Kostra stolu je z MDF o tloušťce 4 cm v bílém vysokém lesku s 8 mm tlustou tvrzenou skleněnou policí a se čtyřmi plastovými kolečky. I díky čtvercovému tvaru a odkládacímu prostoru se stane dobrým parťákem.
Parametry produktu:Šířka (cm): 80Hloubka (cm): 80Výška (cm): 40Tloušťka desky: 4 cmTvar desky: ČtverecTyp podnože: CentrálníKolečka: PojezdMateriál kostry: MDF                         SkloMateriál desky: MDFDekor: LeskStyl: ModerníBarva: BíláDemontované: Ano