UNIQUE Kancelářská židle Thunder, modrá

Kancelářská židle Thunder, modrá Kancelářská židle Thunder vsází na inovativní design a kombinaci moderních materiálů v elegantním barevném... více informací »
UNIQUE Kancelářská židle Thunder
Značka: UNIQUE
4 190 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Thunder, modrá Kancelářská židle Thunder vsází na inovativní design a kombinaci moderních materiálů v elegantním barevném...

Kancelářská židle Thunder, modrá Kancelářská židle Thunder vsází na inovativní design a kombinaci moderních materiálů v elegantním barevném provedení. Hodí se do studentských pokojů i kanceláří a potěší každého, kdo se rád obklopuje prodyšnými materiály a dává přednost designové lehkosti. Sedák židle Thunder je potažen membránovou látkou s vysokou prodyšností a odolností proti otěru. Netradičně je pak řešené opěradlo: to u židle Thunder tvoří oblíbený síťovaný výplet, zajišťující dokonalou prodyšnost a… Tento neodolatelný kus UNIQUE Kancelářská židle Thunder, lze pořídit rovnou tady na našich stránkách v oblíbené sekci židle do kanceláře! Nyní můžete najít unikátní produkty ve zmíněné rubrice za internetové ceny! To ale ovšem není všechno, máme toho více! Prozkoumejte u nás více skvělých kousků od dodavatele UNIQUE. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný kousek UNIQUE Kancelářská židle Thunder, modrá od předního výrobce UNIQUE je k dostání zrovna za super peníze. Nabídka od 4 190 Kč.