ADK Trade s.r.o. Herní židle ADK Greno, modrá

Kancelářská židle ADK Greno Kancelářská židle ADK Greno robustního vzhledu nabízí nejen nevšední sportovní design, ale také... více informací »
ADK Trade s.r.o. Herní židle ADK Greno
3 190 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle ADK Greno Kancelářská židle ADK Greno robustního vzhledu nabízí nejen nevšední sportovní design, ale také...

Kancelářská židle ADK Greno Kancelářská židle ADK Greno robustního vzhledu nabízí nejen nevšední sportovní design, ale také velké pohodlí i při dlouhé pracovní době. Je taktéž důležité zmínit, že design této židle je inspirován vozy Formule 1, tudíž zaujme každé nadšence těchto vozidel. Pro elegantní, ale přitom sportovní design je zvoleno čalounění ve třech odstínech, kdy je kombinována modrá a bílá eko kůže s jednoduchou černou. Tato barevná kombinace dodává celé židli na originalitě a charakteru. K… Vysoce kvalitní produkt ADK Trade s.r.o. Herní jde nakoupit prostě u nás zařazený v rubrice herní křesla k počítači! Podívejte se na parádní výrobky ze zmíněné sekce v akci.

Exkluzivní produkt ADK Trade s.r.o. Herní židle ADK Greno, modrá od odblíbeného výrobce ADK Trade s.r.o. jednoduše můžete najít na našich stránkách nyní za výhodnou cenu! Teď v akci 3 190 Kč.