ADK Trade s.r.o. Kancelářská síťovaná židle ADK Rondo, černá

Kancelářská síťovaná židle ADK Rondo, černá Ergonomická komfortní židle s opěradlem v designu křivky, tak, aby se co nejvíce přizpůsobila... více informací »
ADK Trade s.r.o. Kancelářská síťovaná židle ADK Rondo
4 190 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská síťovaná židle ADK Rondo, černá Ergonomická komfortní židle s opěradlem v designu křivky, tak, aby se co nejvíce přizpůsobila...

Kancelářská síťovaná židle ADK Rondo, černá Ergonomická komfortní židle s opěradlem v designu křivky, tak, aby se co nejvíce přizpůsobila přirozené ose páteře a poskytla žádanou oporu zad a snížila celkovou únavu sedícího. Velmi komfortní sezení vám zajistí v první řadě prodyšná síťovina a prodyšná tkanina. Prodyšná síťovina vyplňuje celý rám opěráku, je použita vysoce elastická síťovina, která se snadno přizpůsobí. Velkou výhodou použití síťoviny, je její schopnost větrání, kdy propouští potřebný vzduch…
Vysoce kvalitní kus ADK Trade s.r.o. Kancelářská síťovaná židle ADK Rondo, černá pořídíte právě zde na webu v oblíbené sekci židle do kanceláře! Získejte ještě podobné produkty z této populární sekce ve výhodné akci!

Tento nejprodávanější výrobek ADK Trade s.r.o. Kancelářská síťovaná židle ADK Rondo, černá od populární značky ADK Trade s.r.o. snadno můžete sehnat teď téměř zdarma! Aktuálně v akci za 4 190 Kč.