ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Deluxe, černá

Kancelářská židle ADK Deluxe, černá Kancelářská židle ADK Deluxe je ztělesněním inovativního designu a kvalitních odolných... více informací »
ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Deluxe
2 190 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle ADK Deluxe, černá Kancelářská židle ADK Deluxe je ztělesněním inovativního designu a kvalitních odolných...

Kancelářská židle ADK Deluxe, černá Kancelářská židle ADK Deluxe je ztělesněním inovativního designu a kvalitních odolných materiálů. Nezaujme Vás pouze svým reprezentativním koženým vzhledem, ale také kvalitní mechanikou a univerzálními tvary, které se oblíbí téměř každý. Základem židle ADK Deluxe je pevná kovová pětiramenná základna. Tato základna disponuje pěticí plastových koleček, které jsou vhodné pro pohyb na tvrdé podlahovině. Židle je také vybavena plynovým pístem, který umožňuje nastavení výšky… Tento vynikající výrobek ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Deluxe, černá je k sehnání lehce tu na našem webu v populární sekci židle do kanceláře. Nyní si můžete koupit vyjímečné výrobky ve zmiňované kategorii jednoduše online! To ovšem není vše, naše nabídka je široká! U nás v nabídce totiž najdete další zboží od dodavatele ADK Trade s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významná značka ADK Trade s.r.o. dodává velmi kvalitní sortiment Přesvědčte se sami.

Kvalitní a oblíbený produkt ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Deluxe, černá od populárního výrobce ADK Trade s.r.o. jednoduše najdete tady a teď právě ve slevě! Nabídka již od 2 190 Kč.