ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Line

Kancelářská židle ADK Line Kancelářská židle ADK Line je velice elegantním kouskem, který poskytne potřebné množství komfortu a odpočinku... více informací »
ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Line
2 690 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle ADK Line Kancelářská židle ADK Line je velice elegantním kouskem, který poskytne potřebné množství komfortu a odpočinku...

Kancelářská židle ADK Line Kancelářská židle ADK Line je velice elegantním kouskem, který poskytne potřebné množství komfortu a odpočinku zádovým partiím, které dostávají nejvíce zabrat během několikahodinového sezení. Celý sedák a opěrák židle ADK Line je poté vyplněn PUR pěnou a čalouněn kvalitní tmavě šedou eko kůží. Tento velice spolehlivý materiál, který se snadno udržuje, má na pohled i na dotek strukturu klasické přírodní kůže. Zvolená tmavě šedá eko kůže je poté, po celém obvodu sedáku a opěráku,…Zlevněný kousek ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle máte možnost pořídit aktuálně tady na webu v oblíbené sekci židle do kanceláře! Máme pro vás unikátní produkty z této populární rubriky za báječnou cenu. U nás nabízíme více, máme v nabídce také další vybrané produkty značky ADK Trade s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající výrobek ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Line od populárního výrobce ADK Trade s.r.o. snadno pořídíte na našich stránkách teď právě za akční cenu! Akční ceny již od 2 690 Kč.