Antares Kancelářská židle Armin

Kancelářská židle Armin Vynikající čalouněná kancelářská židle Armin nabídne nejen vynikající ergonomii a vysokou míru pohodlí, ale také... více informací »
Antares Kancelářská židle Armin + područky AR 40
Značka: Antares
7 390 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Armin Vynikající čalouněná kancelářská židle Armin nabídne nejen vynikající ergonomii a vysokou míru pohodlí, ale také...

Kancelářská židle Armin Vynikající čalouněná kancelářská židle Armin nabídne nejen vynikající ergonomii a vysokou míru pohodlí, ale také bezkonkurenční poměr ceny a výkonu. Těšit se můžete na polstrování ze studené pěny, pokročilý synchronní mechanismus s houpáním i možnost nastavení hloubky sedu. Široký sedák s ergonomickým profilem zajistí správné a pohodlné sezení a díky použité studené pěně perfektně okopíruje tvary vašeho těla. Zajistí také žádoucí prokrvení nohou. Optimálně tuhý opěrák, rovněž…
Kvalitní a oblíbený produkt Antares Kancelářská židle Armin máte možnost pořídit také na stránkách v populární sekci židle do kanceláře! Nyní můžete koupit ještě další produkty ze zmíněné sekce za příznivou cenu! To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce také další kvalitní kousky od dodavatele Antares. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Velmi oblíbený výrobek Antares Kancelářská židle Armin od populární značky Antares snadno můžete najít zde teď právě ve slevě. Nabídka od 7 390 Kč.