Antares Kancelářská židle Enjoy Basic

Kancelářská židle Enjoy Basic Lehce a vzdušně působící kancelářská židle Enjoy Basic neklame tělem. A díky jejímu důmyslnému anatomickému... více informací »
Antares Kancelářská židle Enjoy Basic
Značka: Antares
15 390 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Enjoy Basic Lehce a vzdušně působící kancelářská židle Enjoy Basic neklame tělem. A díky jejímu důmyslnému anatomickému...

Kancelářská židle Enjoy Basic Lehce a vzdušně působící kancelářská židle Enjoy Basic neklame tělem. A díky jejímu důmyslnému anatomickému tvarování se lehce a vzdušně budete po celém dni cítit i vy. Židle obsahuje vše, co aktuálně můžete od kvalitní kancelářské židle očekávat. Sedák, opěrák i opěrka hlavy jsou vyplněny prodyšnou síťovinou. Ta nejen skvěle větrá, ale také nikde netlačí. Zvyšuje nejen komfort, ale i hygienu sezení, jelikož zabraňuje přehřívání dotykových partií těla. Sedák židle Enjoy…
Tento výjimečný kus Antares Kancelářská židle Enjoy jde získat taky tady u nás v populární kategorii židle do kanceláře. Nyní můžete získat ještě další produkty ve zmiňované rubrice za skvělou cenu. Nebojte, máme toho více, mrkněte na další skvělé produkty od výrobce Antares. Najdete je níže na této stránce. Populární značka Antares pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní produkty. A to ještě není vše.

Kvalitní a oblíbený kus Antares Kancelářská židle Enjoy Basic od výrobce Antares jednoduše najdete teď ve slevě. Teď v akci 15 390 Kč.