Antares Kancelářská židle Vision

Kancelářská židle Vision Moderně konstruovaná kancelářská židle Vision s prodyšným sedákem a opěrákem. Minimalistický... více informací »
Antares Kancelářská židle Vision
Značka: Antares
9 290 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Vision Moderně konstruovaná kancelářská židle Vision s prodyšným sedákem a opěrákem. Minimalistický...

Kancelářská židle Vision Moderně konstruovaná kancelářská židle Vision s prodyšným sedákem a opěrákem. Minimalistický design židle skrývá synchronní mechanismus, a to novým a vzrušujícím způsobem, kdy je plně integrován do konstrukce. Díky tomu jsou zachovány čisté linie a ultra lehký vzhled kancelářské židle Vision. Kancelářská židle Vision je čalouněna síťovinou s vetkanou textílií. Materiál je velice příjemný na dotyk, zachovává si však svoji pevnost a odolnost, přes kterou je stále pružný. Výhodou…
Žádaný produkt můžete dostat právě nyní tady na našem webu umístěný v kategorii židle do kanceláře. Nyní můžete najít kvalitní kusy z naší kategorie snadno online. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás další skvělé kousky značky Antares. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Antares prodává kvalitní sortiment.

Nejprodávanější kus Antares Kancelářská židle Vision od top značky Antares jednoduše naleznete na našich stránkách teď skutečně levně. Nabídka od 9 290 Kč.