Antares Konferenční židle Aoki PC

Konferenční židle Aoki PC Konferenční židle Aoki PC je židle s vysokou variabilitou. Díky tomu je vhodná pro multifunkční... více informací »
Antares Konferenční židle Aoki PC
Značka: Antares
2 990 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční židle Aoki PC Konferenční židle Aoki PC je židle s vysokou variabilitou. Díky tomu je vhodná pro multifunkční...

Konferenční židle Aoki PC Konferenční židle Aoki PC je židle s vysokou variabilitou. Díky tomu je vhodná pro multifunkční prostory, a lze ji využít v kongresových sálech, zasedacích místnostech nebo i ve školících centrech. Židle Aoki PC poskytne praktické sezení provedené ve skromném materiálovém provedení, které však díky svému okatému designu vynikne v každém prostoru. Základ židle tvoří plastová skořepina. Použitý plast je pevný, odolný a stabilní, a díky tomu je ideálním materiálem pro výrobu sedáku…
Super kus Antares Konferenční židle Aoki PC dostanete teď tu na našem webu v rubrice konferenční a jednací židle. Najděte si vyjímečné výrobky z této známé rubriky jednoduše online. Přední výrobce Antares vám nabízí prvotřídní sortiment. Máme toho více, prozkoumejte u nás také další skvělé zboží od dodavatele Antares. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní výrobek Antares Konferenční židle Aoki PC od známého výrobce Antares jednoduše seženete na našich stránkách teď právě skutečně výhodně! Právě lze objednat jen za 2 990 Kč.