Antares Konferenční židle Aoki Style TC

Konferenční židle Aoki Style TC Konferenční židle Aoki Style TC je židle s vysokou variabilitou. Díky tomu je vhodná pro multifunkční prostory, a... více informací »
Antares Konferenční židle Aoki Style TC
Značka: Antares
6 790 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční židle Aoki Style TC Konferenční židle Aoki Style TC je židle s vysokou variabilitou. Díky tomu je vhodná pro multifunkční prostory, a...

Konferenční židle Aoki Style TC Konferenční židle Aoki Style TC je židle s vysokou variabilitou. Díky tomu je vhodná pro multifunkční prostory, a lze ji využít v kongresových sálech, zasedacích místnostech nebo i ve školících centrech. Židle Aoki Style TC poskytne praktické sezení provedené ve skromném materiálovém provedení, které však díky svému okatému designu vynikne v každém prostoru. Základ židle tvoří plastová skořepina. Použitý plast je pevný, odolný a stabilní, a díky tomu je ideálním… Hodně oblíbený produkt Antares Konferenční židle Aoki Style TC můžete pořídit bez problémů tu na našem webu umístěný v rubrice konferenční a jednací židle. Máme pro vás unikátní produkty z této populární kategorie v akci. Věhlasný dodavatel Antares má na skladě kvalitní výrobky. Přesvědčte se sami!

Výjimečný kus Antares Konferenční židle Aoki Style TC od top výrobce Antares snadno naleznete tady a teď právě téměř zdarma. Akční cena již od 6 790 Kč.