Antares Konferenční židle Sophia

Konferenční židle Sophia Sophia je stylová a reprezentativní konferenční židle, která ozdobí každou konferenční místnost či pracovnu. Je... více informací »
Antares Konferenční židle Sophia
Značka: Antares
12 590 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční židle Sophia Sophia je stylová a reprezentativní konferenční židle, která ozdobí každou konferenční místnost či pracovnu. Je...

Konferenční židle Sophia Sophia je stylová a reprezentativní konferenční židle, která ozdobí každou konferenční místnost či pracovnu. Je vyrobena z prvotřídních a velmi efektních materiálů, vyniká tenkým profilem a – na rozdíl od jiných módních doplňků – je také velice pohodlná. Konferenční židle Sophia nabídne stylovou slim konstrukci z leštěného hliníku. Pevnou a stabilní konstrukci poté doplňuje měkké polstrování opěráku a sedáku, které je vyrobené z velice jemné jakostní kůže v černé barvě. I přes…Zajímavý produkt můžete dostat bez problémů tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii konferenční a jednací židle! Mrkněte na ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za báječnou cenu!

Ve slevě tento kus Antares Konferenční židle Sophia od top značky Antares jednoduše seženete tady teď právě opravdu výhodně. Akční cena 12 590 Kč.