Fitness bobek Topstar SITNESS 5 – integrovaný gymnastický míč, oranžová

Moderní fitness bobek SITNESS 5 s integrovaným gymnastickým míčem zajišťuje zdravé sezení bez bolesti zad a kloubů. Je potažený 3D síťovinou s... více informací »
Fitness bobek Topstar SITNESS 5 – integrovaný gymnastický míč
Značka: Top Star
4 361 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní fitness bobek SITNESS 5 s integrovaným gymnastickým míčem zajišťuje zdravé sezení bez bolesti zad a kloubů. Je potažený 3D síťovinou s...

Moderní fitness bobek SITNESS 5 s integrovaným gymnastickým míčem zajišťuje zdravé sezení bez bolesti zad a kloubů. Je potažený 3D síťovinou s možností regulace hustoty nafouknutí, v balení je i pumpička. Sedák je pohyblivý ve třech směrech a tak udržuje v rovnováze vaši páteř a zároveň procvičuje zádové svalstvo. Nosnost 110 kg.
FITNESS BOBEK SITNESS 5

ve třech směrech pohyblivý sedák udržuje v rovnováze vaši páteř, drží ji vždy ve správné pozici a procvičuje během sezení zádové svalstvo
futuristická alternativa sezení s regulovatelným tlakem podle hmotnosti sedícího
rozmanité využití od moderních domácích kanceláří až po různé čekárny
na zvláště citlivé povrchy doporučujeme speciální ochranné podložky pod židle

ROZMĚRY

výška sezení 55 cm
průměr sedáku 45 cm

Ve slevě tento produkt je k dispozici bez problémů tu na webu umístěný v sekci kancelář! Nyní můžete získat podobné zboží ve zmíněné rubrice v akci.

Kvalitní produkt Fitness bobek Topstar SITNESS 5 – integrovaný gymnastický míč, oranžová od dodavatele kvalitních produktů Top Star lze nakoupit zde za výhodné peníze! Levně za 4 361 Kč.