Halmar Barová židle, H-21, krémová

Barová židle H-21 je měkká nastavitelná židle. Barová židle je otočná o 360° a výškově nastavitelná na 93-115 cm. Na první... více informací »
Halmar Barová židle
Značka: Halmar
1 690 Kč
Ověřit dostupnost
Barová židle H-21 je měkká nastavitelná židle. Barová židle je otočná o 360° a výškově nastavitelná na 93-115 cm. Na první...

Barová židle H-21 je měkká nastavitelná židle. Barová židle je otočná o 360° a výškově nastavitelná na 93-115 cm. Na první pohled je spíše klasičtějšího moderního designu. Hodí se ale do téměř jakkoli zařízeného interiéru. Čalouněné opěradlo je spojeno do jednoho celku s čalouněným sedákem. Vše je potaženo odolnou eko kůží v krémové barvě. Podnož židle je vyrobená z chromované oceli. Barová židle je nabízena také v šedém nebo černém provedení.
Tento kvalitní a žádaný výrobek jde získat teď tady na webu v sekci barové židle a stoličky. Vyhledejte si parádní kusy z této populární rubriky za výhodnou cenu! Populární dodavatel Halmar má k dispozici skvělé produkty

Tento skvělý produkt Halmar Barová židle, H-21, krémová originál od výrobce Halmar jednoduše seženete tady nyní ve výprodejové akci! Ceny již od 1 690 Kč.