Halmar Barová židle H-43, světlý dub/bílá

Barová židle H-43 je židle s atraktivním a unikátním designem. Židle disponuje velkorysým polstrováním na sedadle a opěráku... více informací »
Halmar Barová židle H-43
Značka: Halmar
1 990 Kč
Ověřit dostupnost
Barová židle H-43 je židle s atraktivním a unikátním designem. Židle disponuje velkorysým polstrováním na sedadle a opěráku...

Barová židle H-43 je židle s atraktivním a unikátním designem. Židle disponuje velkorysým polstrováním na sedadle a opěráku zad. Celkový tvar sedací části má tvar skořápky, což umožňuje velice pohodlné sezení, skořápka je vyrobena z ohýbané překližky v barvě jasný dub. Jako potah je použita bílá eko kůže, která je snadná na údržbu. Podnož židle je vyrobená z chromované oceli, s pevným kulatým podstavcem pro stabilní sezení. Židle poskytuje také jednoduchou podnožku. Díky plynovému pístu si můžete… Unikátní a žádaný výrobek Halmar Barová židle H-43, máte možnost sehnat lehce tady na stránkách v populární sekci barové židle a stoličky. Nyní můžete najít podobné zboží ze zmíněné kategorie za rozumné peníze. Výrobce Halmar pro vás vyrábí velmi kvalitní sortiment.

Tento oblíbený produkt Halmar Barová židle H-43, světlý dub/bílá od výrobce Halmar snadno pořídíte na našich stránkách teď za výprodejovou cenu. V akci od 1 990 Kč.