Halmar Barová židle H-93, ořech/tmavě zelená

Barová židle H-93, ořech/tmavě zelená Atraktivní a elegantní barová židle H-93 Vás uchvátí svým vyšperkovaným a nadčasovým... více informací »
Halmar Barová židle H-93
Značka: Halmar
2 190 Kč
Ověřit dostupnost
Barová židle H-93, ořech/tmavě zelená Atraktivní a elegantní barová židle H-93 Vás uchvátí svým vyšperkovaným a nadčasovým...

Barová židle H-93, ořech/tmavě zelená Atraktivní a elegantní barová židle H-93 Vás uchvátí svým vyšperkovaným a nadčasovým vzhledem. Bude ozdobou jakéhokoliv interiéru, a to díky svému originálnímu vzhledu. Díky svému provedení a tvaru sedací částí Vám poskytne pohodlí u každého barového pultu. Základnu této barové židle tvoří pevná konstrukce čtyř dlouhých noh. Nohy jsou vyrobené z masivního dřeva, díky pevnosti a odolnosti tohoto dřeva, má tato židle nosnost až 120 kg. Pro podpoření atraktivity je… Unikátní produkt Halmar Barová židle H-93, ořech/tmavě můžete najít prostě tady na stránkách v populární kategorii barové židle a stoličky. Nyní najdete ještě jiné produkty z této rubriky v bezva akci. Významná značka Halmar může nabídnout vynikající sortiment. Možná hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás více skvělých produktů značky Halmar. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající kus Halmar Barová židle H-93, ořech/tmavě zelená značky Halmar najdete právě zde skutečně levně. Nyní pořídíte jen za 2 190 Kč.