Halmar Dětská židle Gonzo 2, bílá

Dětská židle Gonzo 2, bílá Stylová, elegantní a královsky pohodlná dětská židle GONZO 2 je jedním z našich bestsellerů. Skvěle se hodí jak k... více informací »
Halmar Dětská židle Gonzo 2
Značka: Halmar
2 490 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle Gonzo 2, bílá Stylová, elegantní a královsky pohodlná dětská židle GONZO 2 je jedním z našich bestsellerů. Skvěle se hodí jak k...

Dětská židle Gonzo 2, bílá Stylová, elegantní a královsky pohodlná dětská židle GONZO 2 je jedním z našich bestsellerů. Skvěle se hodí jak k pracovním a psacím stolům, tak pro relaxační posezení s knížkou nebo u televize. Díky enormnímu rozsahu nastavení výšky pak židle GONZO 2 poroste spolu s vašimi dětmi. Jednoduše ji přizpůsobíte měnícím se potřebám dětí, ale také jakémukoliv psacímu stolu. Dětská židle GONZO 2 má opěradlo pevně spojené se sedákem, což zajišťuje špičkovou odolnost a kvalitní oporu… Unikátní a žádaný produkt Halmar Dětská židle Gonzo 2, bílá jde koupit také na stránkách v kategorii dětské židle a stoly. Prozkoumejte akční produkty z této populární kategorie za parádní cenu. Tento výrobce Halmar může nabídnout vysoce kvalitní produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. U nás v nabídce najdete další skvělé zboží značky Halmar. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní produkt Halmar Dětská židle Gonzo 2, bílá originál od výrobce Halmar snadno získáte u nás se slevou! Právě teď jen za 2 490 Kč.