Halmar Herní židle HONOR, černá/červená

Kancelářská židle HONOR nabídne sportovní a stylový design, ale také vysokou míru pohodlí i při dlouhé pracovní době. Židle... více informací »
Halmar Herní židle HONOR
Značka: Halmar
3 790 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle HONOR nabídne sportovní a stylový design, ale také vysokou míru pohodlí i při dlouhé pracovní době. Židle...

Kancelářská židle HONOR nabídne sportovní a stylový design, ale také vysokou míru pohodlí i při dlouhé pracovní době. Židle se hodí nejen do kanceláří a pracoven, ale také poslouží fanouškům herních zážitků. Plně nastavitelná mechanika TILT vám umožní upravit sklon opěradla (včetně fixace ve zvolené poloze) i jeho výšku, u sedáku pak lze změnit jeho hloubku. Mechanismus TILT nabízí také houpání se stavitelnou tuhostí, díky němuž snadno protáhnete svaly a zmírníte únavu. Kancelářská židle HONOR ve… Unikátní a žádaný výrobek Halmar Herní židle HONOR, jde získat prostě tady u nás v populární rubrice herní křesla k počítači. Vyhledejte si ještě jiné výrobky z naší kategorie za extra cenu! Věhlasný výrobce Halmar vám představuje vynikající zboží.

Kvalitní a levný výrobek Halmar Herní židle HONOR, černá/červená od oblíbené značky Halmar jednoduše můžete sehnat u nás za výprodejovou cenu! Nabídky od 3 790 Kč.