Halmar Jídelní stůl ARGUS, mléčný/bílý

Jídelní stůl ARGUS je stůl pro zastánce čistého a minimalistického designu. Díky svému zbarvení nikterak nenaruší barevný... více informací »
Halmar Jídelní stůl ARGUS
Značka: Halmar
2 690 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl ARGUS je stůl pro zastánce čistého a minimalistického designu. Díky svému zbarvení nikterak nenaruší barevný...

Jídelní stůl ARGUS je stůl pro zastánce čistého a minimalistického designu. Díky svému zbarvení nikterak nenaruší barevný soulad interiéru. Deska je vyrobena z tvrzeného skla v mléčné barvě. Nadčasová elegantní bílá barva je použita u nohou stolu, nohy jsou vyrobené z pevné malované oceli. Kvalita použitých materiálů zaručuje dlouhou životnost a stabilitu. Díky malým rozměrům nezabere mnoho místa a zapadne i do menších prostorů. Zajímavý produkt Halmar Jídelní stůl ARGUS, mléčný/bílý máte možnost dostat v pohodě tu na webu v populární sekci stoly do jídelny. Nyní získáte ještě ostatní zboží ze zmíněné rubriky za nejnižší cenu. To není všechno, náš sortiment je široký! Máme v nabídce ovšem další kousky od dodavatele Halmar. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější produkt Halmar Jídelní stůl ARGUS, mléčný/bílý od top značky Halmar snadno získáte u nás levně. Akční ceny od 2 690 Kč.