Halmar Jídelní stůl CRISTAL, sklo (čiré/mléčné)

Jídelní stůl CRISTAL je velmi zajímavý skleněný stůl, který upoutá pozornost každého zákazníka. Jídelní stůl CRISTAL je krásný, designový... více informací »
Halmar Jídelní stůl CRISTAL
Značka: Halmar
4 090 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl CRISTAL je velmi zajímavý skleněný stůl, který upoutá pozornost každého zákazníka. Jídelní stůl CRISTAL je krásný, designový...

Jídelní stůl CRISTAL je velmi zajímavý skleněný stůl, který upoutá pozornost každého zákazníka. Jídelní stůl CRISTAL je krásný, designový stůl, který díky svému skleněnému provedení rozjasňuje a provzdušňuje prostor. Kombinace nerezové oceli a skla působí luxusně a přitom neagresivně a minimalisticky. Deska je vyrobena ze skla v mléčném provedení na lemu desky a z čirého skla na středu desky. Ke stolu CRISTAL bychom Vám rádi doporučili koupi jídelních židlí K4M. Stůl nabízíme také v provedené čiré/černé…
Tento kvalitní produkt Halmar Jídelní stůl CRISTAL, sklo (čiré/mléčné) můžete dostat rovnou na našich stránkách zařazený v rubrice stoly do jídelny. Nyní koupíte kvalitní produkty ve zmiňované sekci za příznivou cenu.

Tento diskontní kus Halmar Jídelní stůl CRISTAL, sklo (čiré/mléčné) originál od výrobce Halmar jednoduše pořídíte tady a teď se slevou! Ceny od 4 090 Kč.