Halmar Jídelní stůl FEDERICO, bílý

Jídelní stůl FEDERICO je moderní, ale zároveň klasický rozkládací stůl. Rozkládací stůl je vyroben v kombinaci nerezové oceli a lakované MDF... více informací »
Halmar Jídelní stůl FEDERICO
Značka: Halmar
12 490 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl FEDERICO je moderní, ale zároveň klasický rozkládací stůl. Rozkládací stůl je vyroben v kombinaci nerezové oceli a lakované MDF...

Jídelní stůl FEDERICO je moderní, ale zároveň klasický rozkládací stůl. Rozkládací stůl je vyroben v kombinaci nerezové oceli a lakované MDF desky. Pevná hladká deska stolu je zhotovena z lakované MDF vysokého lesku. Základní tvar je kulatý, po rozložení oválný. K bílému provedení stolu doporučujeme koupi našich židlí EMILIO pro dokonalou harmonii.Hodně prodávaný výrobek Halmar Jídelní stůl FEDERICO, bílý pořídíte bez problémů tady a teď na našem webu ve známé sekci stoly do jídelny! Nyní si můžete vybrat vyjímečné zboží z této sekce za rozumné peníze. To ale ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás najdete více kvalitních produktů od dodavatele Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Halmar prodává vynikající sortiment Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Akční a ve slevě produkt Halmar Jídelní stůl FEDERICO, bílý od odblíbeného výrobce Halmar naleznete tady a teď za výhodnou cenu! Nyní lze objednat jen za 12 490 Kč.