Halmar Jídelní stůl LUNGO, sklo/hnědý/anticky zlatý

Jednoduchá a sofistikovaná konstrukce jídelního stolu LUNGO Vás překvapí na první pohled. Stůl je vyroben z oceli a tónovaného... více informací »
Halmar Jídelní stůl LUNGO
Značka: Halmar
7 090 Kč
Ověřit dostupnost
Jednoduchá a sofistikovaná konstrukce jídelního stolu LUNGO Vás překvapí na první pohled. Stůl je vyroben z oceli a tónovaného...

Jednoduchá a sofistikovaná konstrukce jídelního stolu LUNGO Vás překvapí na první pohled. Stůl je vyroben z oceli a tónovaného skla dohněda. Ocel má tóny mědi a vintage zlaté barvy. Stůl může zkombinovat s designovými židlemi K-290, pokud potřebujete luxusní, elegantní set.
Velmi prodávaný kousek Halmar Jídelní stůl LUNGO, sklo/hnědý/anticky zlatý máte možnost koupit právě tady na webu zařazený v rubrice stoly do jídelny. Nyní si můžete koupit akční zboží z naší rubriky za outletovou cenu. Populární výrobce Halmar svým zákazníkům nabízí vynikající výrobky Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás další kvalitní zboží od výrobce Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Diskontní kus Halmar Jídelní stůl LUNGO, sklo/hnědý/anticky zlatý od odblíbeného výrobce Halmar jednoduše získáte tady teď za akční cenu! Právě teď jen za 7 090 Kč.