Halmar Jídelní stůl Maurycy, bílý

Jídelní rozkládací stůl Maurycy Jídelní stůl Maurycy nabídne moderní design, jednoduchý a zároveň lehký styl. Díky svému... více informací »
Halmar Jídelní stůl Maurycy
Značka: Halmar
3 390 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní rozkládací stůl Maurycy Jídelní stůl Maurycy nabídne moderní design, jednoduchý a zároveň lehký styl. Díky svému...

Jídelní rozkládací stůl Maurycy Jídelní stůl Maurycy nabídne moderní design, jednoduchý a zároveň lehký styl. Díky svému provedení se stůl hodí do všech tradičních i moderních domácností, kuchyní nebo jídelen. Jednoduchá konstrukce a jednotné barvy zapadnou do každého interiéru a stůl bude tak ozdobou vašich domovů. Díky šikovnému, na ovládání jednoduchého, mechanismu, lze desku stolu rozložit do délky 158 cm. To využijete především při větší rodinné sešlosti, kdy je potřeba větší prostor pro stolování.…Tento vynikající produkt Halmar Jídelní stůl Maurycy, máte možnost nakoupit právě nyní tady u nás v rubrice stoly do jídelny! Máme pro vás ještě další zboží ve zmíněné rubrice za extra cenu! Známý dodavatel Halmar prodává prvotřídní sortiment Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce další prověřené kousky od výrobce Halmar. Najdete je níže na této stránce.

Oblíbený a akční kus Halmar Jídelní stůl Maurycy, bílý od top značky Halmar jednoduše můžete sehnat tady teď právě ve slevě. Nyní lze objednat jen za 3 390 Kč.