Halmar Jídelní stůl MISTRAL, bílý/nerez

Jídelní stůl MISTRAL je moderní a originální stůl, který zapůsobí především na zákazníky se smyslem pro moderní design.... více informací »
Halmar Jídelní stůl MISTRAL
Značka: Halmar
12 690 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl MISTRAL je moderní a originální stůl, který zapůsobí především na zákazníky se smyslem pro moderní design....

Jídelní stůl MISTRAL je moderní a originální stůl, který zapůsobí především na zákazníky se smyslem pro moderní design. Stůl se stane ozdobou každé jídelny či kuchyně, kam skvěle zapadne. Kromě toho je také rozkládací, a to až na celých 220 cm. Stůl MISTRAL je vyroben z velmi kvalitních materiálů, a především s tou největší péčí. Podnož a deska stolu jsou vyrobené z lakovaného MDF v bílé barvě. Tato celková konstrukce je poté zasazena na pevnou podstavu, která je vyrobená z nerezové oceli. Pro dokonalé…
Designový produkt můžete dostat zrovna tady na stránkách zařazený v sekci stoly do jídelny! Vyhledejte si unikátní produkty z této známé rubriky za rozumné peníze!

Nejprodávanější výrobek Halmar Jídelní stůl MISTRAL, bílý/nerez originál od výrobce Halmar snadno můžete pořídit teď levně. Ceny již od 12 690 Kč.