Halmar Jídelní stůl Prometheus, kulatý, matný bílý/buk

Jídelní stůl Prometheus, kulatý, matný bílý/buk Jídelní stůl Prometheus je jednoduchý moderní stůl, který zapadne do každé moderní kuchyně... více informací »
Halmar Jídelní stůl Prometheus
Značka: Halmar
2 490 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl Prometheus, kulatý, matný bílý/buk Jídelní stůl Prometheus je jednoduchý moderní stůl, který zapadne do každé moderní kuchyně...

Jídelní stůl Prometheus, kulatý, matný bílý/buk Jídelní stůl Prometheus je jednoduchý moderní stůl, který zapadne do každé moderní kuchyně či jídelny. Jednoduché tvary a jednoduché barvy nenaruší žádný interiér. Netradičním prvkem tohoto stolu je černý ocelový průplet, který dodává stolu šmrnc, ale především ještě větší stabilitu podnoží. Deska stolu je vyrobena z lakovaného MDF v bílém matném odstínu. MDF materiál se snadno udržuje a je odolný vůči mechanickému poškození. Nohy stolu jsou vyrobené z… Žádaný výrobek lze pořídit zrovna tady u nás zařazený v kategorii stoly do jídelny. Nyní můžete získat ještě jiné produkty ve zmíněné sekci na pár kliknutí! Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! U nás v nabídce najdete další vybrané produkty od výrobce Halmar. Najdete je níže na této stránce.

Velmi oblíbený výrobek Halmar Jídelní stůl Prometheus, kulatý, matný bílý/buk od populární značky Halmar snadno naleznete právě teď v akci. Nyní pořídíte jen za 2 490 Kč.