Halmar Kancelářská židle DENZEL, hnědá

Robustní a reprezentativní kancelářská židle DENZEL hnědé barvy nabídne za skvělou cenu vysokou míru komfortu, kvalitní... více informací »
Halmar Kancelářská židle DENZEL
Značka: Halmar
1 990 Kč
Ověřit dostupnost
Robustní a reprezentativní kancelářská židle DENZEL hnědé barvy nabídne za skvělou cenu vysokou míru komfortu, kvalitní...

Robustní a reprezentativní kancelářská židle DENZEL hnědé barvy nabídne za skvělou cenu vysokou míru komfortu, kvalitní ergonomii i velice příjemné materiály. Navíc perfektně doplní stylové zařízení Vaší kanceláře i domácí pracovny, hodí se však také jako studentská židle. Klasická pětiramenná základna garantuje kancelářské židli DENZEL vysokou stabilitu a hladký pohyb. Díky 10 cm zdvihu pístu pak židli snadno přizpůsobíte své výšce i rozměrům stolu. Masivně polstrovaný sedák a opěrák jsou zárukou pohodlí… Tento výjimečný produkt Halmar Kancelářská židle DENZEL, hnědá lze sehnat bez obtíží na stránkách v populární rubrice židle do kanceláře. Nyní si můžete koupit nové produkty z této populární rubriky za výhodnou cenu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Halmar Kancelářská židle DENZEL, hnědá od značky Halmar snadno naleznete tady teď se slevou! Akční cena již od 1 990 Kč.