Halmar Kancelářská židle MANTUS, černá

Kancelářská židle MANTUS je stylovým modelem, který se neztratí v žádné kanceláři, pracovně, ani ve studentském pokoji.... více informací »
Halmar Kancelářská židle MANTUS
Značka: Halmar
3 790 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle MANTUS je stylovým modelem, který se neztratí v žádné kanceláři, pracovně, ani ve studentském pokoji....

Kancelářská židle MANTUS je stylovým modelem, který se neztratí v žádné kanceláři, pracovně, ani ve studentském pokoji. Navzdory svému štíhlému profilu nabízí tato židle velmi solidní míru komfortu, propracovanou ergonomii a dobré možnosti nastavení. Židle MANTUS proto můžeme vřele doporučit pro celodenní sezení. Základnu židle tvoří kovová konstrukce v chromovaném hávu, která se opírá o pětici tichých koleček pro plynulý pohyb po jakékoliv podlaze. Základna nese výkonný plynový píst s 10cm zdvihem,… Tento oblíbený produkt Halmar Kancelářská židle MANTUS, můžete koupit právě teď tady u nás v sekci židle do kanceláře! Získejte akční výrobky ze zmíněné rubriky snadno online!

Tento výjimečný kus Halmar Kancelářská židle MANTUS, černá originál od výrobce Halmar snadno seženete tady a teď právě za akční cenu! Akční ceny již od 3 790 Kč.