Halmar Kancelářská židle TIROL 2, tmavě šedá

Jednoduchá a stylová kancelářská židle TIROL 2 šedé barvy nabídne za skvělou cenu více než jen elegantní design. Je vyrobena z... více informací »
Halmar Kancelářská židle TIROL 2
Značka: Halmar
2 190 Kč
Ověřit dostupnost
Jednoduchá a stylová kancelářská židle TIROL 2 šedé barvy nabídne za skvělou cenu více než jen elegantní design. Je vyrobena z...

Jednoduchá a stylová kancelářská židle TIROL 2 šedé barvy nabídne za skvělou cenu více než jen elegantní design. Je vyrobena z kombinace vysoce kvalitních materiálů a vybavena pokročilým houpacím mechanismem. Poskytne vám také velmi slušnou míru komfortu, zatímco o zdravou pozici těla při celodenním sezení se postará propracovaná ergonomie. Štíhlá a elegantní chromovaná báze kancelářské židle TIROL 2 je zárukou dokonalé stability a plynulého pohybu po jakékoliv podlaze. Píst s vysokým zdvihem 10 cm…Neodolatelný produkt lze pořídit aktuálně u nás zařazený v kategorii židle do kanceláře. Nyní pořídíte jiné kusy z této rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Tento diskontní kus Halmar Kancelářská židle TIROL 2, tmavě šedá od odblíbeného výrobce Halmar snadno získáte na našich stránkách teď právě opravdu levně! Ceny již od 2 190 Kč.