Halmar Kancelářské křeslo KING, černá

Kancelářská židle KING zaujme moderním a ergonomickým designem, zaručující to nejkomfortnější posezení,jaké se Vám může v... více informací »
Halmar Kancelářské křeslo KING
Značka: Halmar
4 490 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle KING zaujme moderním a ergonomickým designem, zaručující to nejkomfortnější posezení,jaké se Vám může v...

Kancelářská židle KING zaujme moderním a ergonomickým designem, zaručující to nejkomfortnější posezení,jaké se Vám může v kancelářských či pracovních prostorech nabízet. Křeslo je vybaveno mechanikou TILT, která umožňuje snadné nastavení výšky sedáku s možností zablokování v základní poloze. Mechanika umožňuje přizpůsobit výšku celého křesla, výšky opěráku a také jeho sklon s aretací v libovolné pozici. Samozřejmostí je funkce houpání s regulačním šroubem pro nastavení síly protitlaku opěradla dle…Neodolatelný produkt Halmar Kancelářské křeslo KING, lze nakoupit ještě tady na stránkách v oblíbené kategorii židle do kanceláře. Připravili jsme pro vás další produkty ze zmíněné rubriky za nejlepší ceny! To ovšem není všechno, náš sortiment je široký. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Populární značka Halmar dlouhodobě nabízí prvotřídní zboží. Udělejte si radost.

Oblíbený a akční výrobek Halmar Kancelářské křeslo KING, černá s osvědčenou značkou Halmar jednoduše získáte zde teď za výprodejovou cenu! Nyní lze objednat jen za 4 490 Kč.