Halmar Kancelářské křeslo STILO, černá

Velmi elegantní a decentní kancelářská židle STILO skvěle doplní moderně i klasicky zařízenou pracovnu. Za skvělou cenu navíc... více informací »
Halmar Kancelářské křeslo STILO
Značka: Halmar
3 490 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi elegantní a decentní kancelářská židle STILO skvěle doplní moderně i klasicky zařízenou pracovnu. Za skvělou cenu navíc...

Velmi elegantní a decentní kancelářská židle STILO skvěle doplní moderně i klasicky zařízenou pracovnu. Za skvělou cenu navíc nabídne bohatou výbavu i kvalitní čalounění z černé eko kůže. Tento materiál je nejpopulárnějším čalouněním vůbec – snoubí v sobě vysokou odolnost s příjemným povrchem a vzhledem evokujícím přírodní kůži. Masivní základna dává kancelářské židli STILO nosnost 100 kg, díky výkonnému pístu si pak snadno upravíte výšku sezení v rozmezí 9 cm. Tvar sedáku kancelářské židle STILO dokonale…Nejprodávanější produkt lze zakoupit aktuálně tady a teď na našem webu umístěný v sekci židle do kanceláře! Podívejte se na ještě jiné zboží ze zmíněné kategorie za extra cenu! Přední značka Halmar vám poskytuje vysoce kvalitní sortiment. Náš sortiment je široký, máme v nabídce více skvělých produktů od dodavatele Halmar. Najdete je níže na této stránce.

Tento akční produkt Halmar Kancelářské křeslo STILO, černá od známé značky Halmar jednoduše získáte zde nyní v akci. Akční ceny již od 3 490 Kč.