Halmar Konferenční židle Iso C11, černá

Konferenční židle Iso C11, černé Potřebujete jednoduše vybavit zasedací místnost nebo učebnu a dodat ji nový a moderní nádech?... více informací »
Halmar Konferenční židle Iso C11
Značka: Halmar
990 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční židle Iso C11, černé Potřebujete jednoduše vybavit zasedací místnost nebo učebnu a dodat ji nový a moderní nádech?...

Konferenční židle Iso C11, černé Potřebujete jednoduše vybavit zasedací místnost nebo učebnu a dodat ji nový a moderní nádech? Tak to je konferenční židle Iso přesně tím, co hledáte. Tato židle je velice pohodlná i po několika hodinách sezení. Kromě pohodlí nabízí také dobrou ergonomii a zajistí správné držení těla. K čalounění sedáku i opěráku židle byla použitá látka v černém odstínu Konstrukce židle je vyrobena z lakované oceli, která má velmi vysokou stabilitu a odolnost, také je velmi snadno… Akční kousek Halmar Konferenční židle Iso lze sehnat snadno tu na našem webu zařazený v rubrice konferenční a jednací židle. Nyní můžete najít oblíbené produkty z této oblíbené kategorie v akci!

Zcela unikátní kousek Halmar Konferenční židle Iso C11, černá originál od výrobce Halmar jednoduše získáte momentálně ve výhodné akci. Výhodně za super cenu 990 Kč.