Halmar Ochranná podložka 80×100 cm, mléčná

Tuto ochranou podložku ve velikosti 80x100 cm, doporučujeme všem, kteří si zakoupili kancelářskou židli bez standardně pryžových... více informací »
Halmar Ochranná podložka 80x100 cm
Značka: Halmar
390 Kč
Ověřit dostupnost
Tuto ochranou podložku ve velikosti 80x100 cm, doporučujeme všem, kteří si zakoupili kancelářskou židli bez standardně pryžových...

Tuto ochranou podložku ve velikosti 80×100 cm, doporučujeme všem, kteří si zakoupili kancelářskou židli bez standardně pryžových čalouněných koleček a trápí je možnost nechtěného poškrábání podlahy. Mírně průhledná ochranná podložka, ochrání Vaši dřevěnou podlahu před poškrábáním, které můžou způsobit otočná kolečka židle. Podložka je vyrobena z kvalitního polypropylenu, který je velice odolný. Pro neutrální vzhled a nenarušení atmosféry interiéru, je podložka provedena v mléčném zabarvení.
Tento unikátní produkt Halmar Ochranná podložka 80×100 cm, můžete nakoupit právě nyní tu na našich stránkách v oblíbené rubrice židle do kanceláře! Připravili jsme pro vás ostatní produkty z naší sekce z pohodlí domova! Populární dodavatel Halmar má na skladě top zboží A to ještě není vše.

Tento diskontní produkt Halmar Ochranná podložka 80x100 cm, mléčná od známého výrobce Halmar jednoduše najdete právě za akční cenu. V akci od 390 Kč.