Halmar Podnožka Cosby, světle modrá

Podnožka Cosby, světle modrá Moderní podnožka Cosby nadchne každého nadšence nevšednosti, originality a atraktivního designu.... více informací »
Halmar Podnožka Cosby
Značka: Halmar
1 090 Kč
Ověřit dostupnost
Podnožka Cosby, světle modrá Moderní podnožka Cosby nadchne každého nadšence nevšednosti, originality a atraktivního designu....

Podnožka Cosby, světle modrá Moderní podnožka Cosby nadchne každého nadšence nevšednosti, originality a atraktivního designu. Již na prví pohled je jasné, že podnožka Cosby není nudnou klasikou a přináší nový, neokoukaný styl. Jako první Vás jistě zaujme třásňová sukýnka, které zdobí sedák židle. Sukýnka je tvořena různobarevnými provázky, které skvěle doplňují světle modrou sametovou látku, která je velice jemná a lesklá. Vše poté ucelují zlaté ocelové nožky, které přidávají celé podnožce na eleganci…Kvalitní a levný produkt je k získání také tady na webu v sekci taburety! Nyní najdete nové kousky ve zmíněné rubrice za rozumné peníze. To však není vše, u nás nabízíme více! U nás najdete další produkty od dodavatele Halmar. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený výrobek Halmar Podnožka Cosby, světle modrá od top značky Halmar jednoduše naleznete právě ve výprodejové akci! Cena od 1 090 Kč.