Halmar Rozkládací jídelní stůl TIAGO 2, dub riviera

Jídelní stůl TIAGO 2 zaujme vkusným a elegantním stylem. Robustní desku stolu lze rozložit do délky 220 cm, což nabídne... více informací »
Halmar Rozkládací jídelní stůl TIAGO 2
Značka: Halmar
6 290 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl TIAGO 2 zaujme vkusným a elegantním stylem. Robustní desku stolu lze rozložit do délky 220 cm, což nabídne...

Jídelní stůl TIAGO 2 zaujme vkusným a elegantním stylem. Robustní desku stolu lze rozložit do délky 220 cm, což nabídne dostatečný prostor pro trávení společných chvílí u večeře s rodinou i s přáteli. Deska stolu je tvořena z laminované dřevotřísky v provedení dub riviera, hrany desky jsou navíc pokryté ABS plastem, a to pro zamezení oděru. Nohy jsou vyrobeny z laminovaného MDF taktéž v přírodní barvě dub riviera. Použitím těchto kvalitních materiálů je zaručena stabilita a dlouhá životnost, stůl se také…
Oblíbený a kvalitní produkt Halmar Rozkládací jídelní stůl TIAGO 2, dub riviera máte možnost sehnat bezprostředně tady u nás v oblíbené kategorii stoly do jídelny. Prozkoumejte ještě podobné produkty ve zmíněné sekci ve slevě!

Akční výrobek Halmar Rozkládací jídelní stůl TIAGO 2, dub riviera s osvědčenou značkou Halmar můžete najít tady teď právě skutečně levně! Právě lze objednat jen za 6 290 Kč.