Jídelní křesílko RILEY — samet, tmavě zelená

Jídelní křesílko RILEY se skvěle hodí do každé jídelny nebo obývací místnosti. Jídelní křesílko RILEY je kombinací... více informací »
Jídelní křesílko RILEY — samet
Značka: Kup Židle
1 859 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní křesílko RILEY se skvěle hodí do každé jídelny nebo obývací místnosti. Jídelní křesílko RILEY je kombinací...

Jídelní křesílko RILEY se skvěle hodí do každé jídelny nebo obývací místnosti. Jídelní křesílko RILEY je kombinací pohodlnosti, jednoduchého tvaru a kvalitního materiálu. Křesílko je čalouněné příjemnou sametovou látkou v tmavě zelené barvě. Konstrukce je vyrobena z práškově lakované oceli v černé barvě. Nosnost 120 kg. 
Rozměry:
– šířka 52 cm
– hloubka 58 cm
– výška 88 cm
– výška sedáku 47 cm
Materiál:
– sametová tkanina
– ocel s práškovým nástřikem Hodně prodávaný produkt Jídelní křesílko RILEY — samet, tmavě zelená je dostupný bez obtíží tady na stránkách umístěný v kategorii kuchyňské židle! Nyní pořídíte zlevněné produkty ve zmíněné rubrice v bezva akci. To není všechno, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás také další vybrané kousky od dodavatele Kup Židle. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený kus Jídelní křesílko RILEY — samet, tmavě zelená pocházející od značky Kup Židle snadno získáte zde teď právě za akční cenu. Nabídky od 1 859 Kč.